Twoje Wesele w zielonej części Krakowa

Al. 3 Maja, Kraków, małopolskie, Polska
Cena od: 225,00 zł

Opis

Jedyne takie miejsce w Krakowie, piękna sala Mariposa idealnie nadająca się pod przyjęcia okolicznościowe i nie tylko. Sala o powierzchni 317 m2 wraz z foyer o powierzchni 250 m2 prywatna szatnia i zapleczem sanitarnym. Dużym atutem jest prywatne Patio, idealnie nadające się na dodatkową strefę relaxu i zaczerpnięcia oddechu. Szef Kuchni starannie dopasował menu, aby można było skomponować idealny zestaw wraz ze stacjami live. W hotelu znajduje się również 300 pokoi, piękna strefa spa&wellnes i najlepszy certyfikowany hotelowy kids club w Krakowie. Obiekt położony jest w zielonej części Krakowa na Krakowskich Błoniach. Mając na uwadze komfort naszych Gości, dysponujemy parkingiem dla autokarów, garażem oraz miejscami do ładowania pojazdów elektrycznych.

Oferta

Tytuł

Twoje Wesele w zielonej części Krakowa

Opis

Jedyne takie miejsce w Krakowie, piękna sala Mariposa idealnie nadająca się pod przyjęcia okolicznościowe i nie tylko. Sala o powierzchni 317 m2 wraz z foyer o powierzchni 250 m2 prywatna szatnia i zapleczem sanitarnym. Dużym atutem jest prywatne Patio, i

Cena

225/osoba

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Twoje Wesele w zielonej części Krakowa" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 9
  • Data dodania: Wrzesień 27, 2021

  Podobne oferty z tej kategorii