Artiso.pl - Fotografia ślubna i filmowanie

Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Cena od: 3 590,00 zł

Opis

Jeśli szukacie pięknej i subtelnej fotografii ślubnej i filmu to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ślubną.

Nazywamy się Justyna i Paweł i wspólnie pracujemy by uwiecznić na zdjęciach i filmie najpiękniejszy dzień w Waszym życiu. To dla nas przywilej i inspiracja, aby móc uchwycić związek i piękne emocje między dwojgiem ludzi rozpoczynających wspólne życie. Te wzruszające momenty, gdy Pan Młody po raz pierwszy widzi swoją narzeczoną, gdy Państwo Młodzi przysięgają sobie miłość i wymieniają się obrączkami i te chwile radości, gdy wspólnie z rodziną i przyjaciółmi Młodzi świętują swój ślub.

Te wszystkie piękne emocje fotografujemy i filmujemy używając wyłącznie profesjonalnych pełnoklatkowych aparatów fotograficznych, jasnych obiektywów oraz różnego rodzaju osprzętu fotograficznego. Podczas fotografowania dajemy z siebie 200%, bo chcemy aby każda para otrzymała wyjątkowe i niepowtarzalne zdjęcia.
Obrabiamy wszystkie zdjęcia, które oddajemy, a jest ich 600. Do obróbki zdjęć wykorzystujemy profesjonalne kalibratory kolorystyczne oraz monitor do zastosowań fotograficznych (kalibrowany sprzętowo z obsługą przestrzeni Adobe RGB). Dzięki temu macie gwarancję, że kolory na waszych zdjęciach będą takie jak być powinny. Wykonywane zdjęcia zabezpieczamy przed ich niekontrolowaną utratą na każdym możliwym etapie - od momentu ich powstawania, po obróbkę i archiwizację. Wykorzystujemy podwójne karty pamięci oraz zaawansowane macierze dyskowe. Z nami masz pewność, że żadne Wasze zdjęcia nie przepadną z powodu awarii któregokolwiek elektronicznego urządzenia czy osprzętu. Ponadto wykonane zdjęcia przechowujemy min. 5 lat od ślubu, więc bez problemów możecie zwrócić się do nas z prośbą o przesłanie kopii Waszych zdjęć, np. w przypadku gdyby Wasz komputer kiedyś zawiódł.

W skład naszej oferty fotograficznej wchodzą:
- przygotowania Pani Młodej i Pana Młodego (od samego rana)
- błogosławieństwo
- ślub kościelny/cywilny
- przyjęcie weselne (do godz. 1:00)
- sesja plenerowa innego dnia niż Ślub
- 600 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce
- zdjęcia na Pendrive
- 100 wydrukowanych i pięknie zapakowanych zdjęć w formacie 10x15cm
- internetowa galeria zdjęć dla Gości z przyjęcia weselnego
- prezentacja multimedialna z 50 zdjęć

Dodatkowo oferujemy:
- Fotoalbum
- zdjęcia wykonywane aparatem natychmiastowym typu Polaroid. Jest to ciekawa opcja, np. do stworzenia Księgi Gości.
- filmowanie w postaci krótkiego teledysku 4 min

Jeśli chcielibyście się z nami spotkać, o coś zapytać lub poznać nas bliżej to zapraszamy do kontaktu. Chętnie poznamy Was bliżej :)

Wszelkie szczegóły o ofercie oraz pełną galerię zdjęć znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Film Youtube

Opinie klientów

 • JoannaStyczeń 5, 2018

  Piękne zdjęcia :)

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Artiso.pl - Fotografia ślubna i filmowanie" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 128
  • Data dodania: Styczeń 5, 2018

  Podobne oferty z tej kategorii