Playevents Art Of Wedding Dj Wodzirej

Mołdawska 7, Warszawa, mazowieckie, Polska
Cena od: 3 000,00 zł

Opis

Oprawa muzyczna wesela Dj, Wodzirej – Playevents.pl Art. Of Wedding

Wesela z Dj jak również z wodzirejem to obecnie bardzo ceniona forma oprawy muzycznej.

Można wymieniać wiele pozytywnych aspektów takiego wyboru, do tych najważniejszych można zaliczyć: - oryginalne wykonanie utworów, szeroki repertuar, brak długich przerw między blokami muzycznym, itd.

Wybierając ofertę na swoje wymarzone przyjęcie z pośród wielu dostępnych warto przeanalizować każdy element.

Co nas wyróżnia z pośród innych dostępnych oferta na rynku?

1. Doświadczenie – 12 lat prowadzenia wesel oraz innych imprez okolicznikowych w tym szereg szkoleń podnoszących nasze kwalifikacje, obsługa wesel międzynarodowych.
2. Pasja – lubimy naszą pracę i nawet nie nazwalibyśmy tego pracą a naszym hobby :). Praca z ludźmi dobra zabawa i radość wszystkich uczestników to podstawa.
3. Prowadzenie uroczystości weselnych w języku Polskich oraz Angielskim
4. Legalna firma oraz muzyka. Wszystkie prowadzone imprezy są rozliczane. Posiadamy również licencję na legalne odtwarzanie muzyki, co zapobiega niepotrzebnemu stresowi w sytuacji kontroli i przerwania wesela.
5. Estetyka i kultura osobista – dbamy o każdy detal na imprezie. Wszystkie urządzenia jak i nasze stanowisko jest czyste, okablowanie odpowiednio ukryte. Potrafimy zachować się w każdej sytuacji

Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia pełnej oferty PLAYEVENTS.pl, która pozwala zrealizować wizję weselnej zabawy nawet dla wymagających par młodych.

Oferujemy wiele dodatkowych atrakcji.

Film Youtube

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "Playevents Art Of Wedding Dj Wodzirej" w rankingu Towesele.pl, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 221
  • Data dodania: Czerwiec 20, 2017

  Podobne oferty z tej kategorii